کد مطلب : 7014 تاریخ مطلب : 1395/09/28

کالاي قاچاق

98درصد عرضه کالاي قاچاق در فروشگاه هاي مجازي است

رييس اتحاديه فناوران رايانه تهران گفت: 98 درصد کالاهاي قاچاق در فروشگاه هاي مجازي عرضه مي شود. سيدمهدي ميرمهدي کميجاني»در نشست خبري در نمايشگاه الکامپ ادامه داد: فروشگاه هاي مجازي از آغاز امسال زير نظر اتاق اصناف قرار گرفته اند و ما نظارتي بر آنها نداريم.
وي اضافه کرد: نزديک به هشت هزار واحد در تهران در فضاي مجازي مشغول کارند اما فقط بيش از يکصد واحد مجوز فعاليت دارند. اين فعال بازار گفت: اگر در گمرک کم اظهاري از سوي فعالان بخش آي.تي صورت مي گيرد، بر اثر وضع تعرفه بالاست.
ميرمهدي کميجاني به راه اندازي کارزار تبليغاتي گارانتي با اصالت در ايران هم فضا دارد» اشاره کرد و گفت: اطمينان از اصل بودن کالا، پاسخگويي مناسب به مصرف کنندگان، اطمينان به توانايي خدمات دهندگان و جلوگيري از قاچاق از موضوعاتي است که در قالب اين کمپين پيگيري مي شود. رييس اتحاديه فناوران رايانه تهران ادامه داد: اطمينان از نو بودن کالا، امکان ارايه سريع تر خدمات و امکانات به مشتري، ضمانت طولاني تر کالا و امکان برگشت کالا در صورت مشکل فيزيکي از ديگر موضوع هاي اين کمپين است.
وي بر لزوم ارايه گارانتي با اصالت تاکيد کرد و گفت: ما به دنبال گارانتي با اصالت براي افزايش کيفيت خدمات و رضايت مصرف کنندگان هستيم.
به گزارش ايرنا، بيست و دومين نمايشگاه بين المللي الکترونيک، کامپيوتر و تجارت الکترونيک (الکامپ 1395) از بيست و پنجم آذرماه در محل دايمي نمايشگاه هاي بين المللي تهران کار خود را آغاز کرد و تا بيست و هشتم ادامه دارد.

نیمتا روزنامه های کثیرالانتشار کشور