کد مطلب : 7125 تاریخ مطلب : 1395/11/05 منبع : اتاق اصناف ايران

کمک به حادثه ديدگان ساختمان پلاسکو

اعلام شماره حساب اتاق اصناف براي کمک به حادثه ديدگان ساختمان پلاسکو

رييس اتاق اصناف ايران از روساي اتاق اصناف سراسر کشور خواست براي کمک به آسيب ديدگان اصناف ساختمان پلاسکو از طريق شماره حساب اعلامي اتاق اقدام کنند.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني اتاق اصناف ايران، علي فاضلي گفت: در همان ساعات اوليه کميته ويژه اي از سوي اتاق اصناف ايران مسئول رسيدگي به وضعيت آسيب ديدگان اصناف و ضرر و زيان جاني و مالي در اين واقعه شده است.
وي افزود: مشخص شد در اين حادثه تلخ بيش از 3 هزار کارگر که به نحوي روزي آنها و خانواده هايشان از اين طريق فراهم مي شد، متحمل ضرر و زيان جدي شدند.
فاضلي ادامه داد: ضايعه دردناک و تاسف بار آتش سوزي و فروريختن ساختمان پلاسکو غم و اندوهي بزرگ بر قلب ملت ايران نشاند؛ اما حماسه اي که آتش نشانان پاکباز و دلير در اين صحنه آفريدند و جان خود را براي نجات مردم فدا کردند، ملت ايران را به سوگ و ستايش روح ايثار و از خود گذشتگي اين فرزندان رشيد ملت واداشت.
وي افزود: از ملت شريف ايران بخصوص جامعه مومن ، متعهد و دلسوز اصناف کشور مي خواهم براي ياري رساندن به آسيب ديدگان ، کمک هاي نقدي خود را به حساب شماره 0211340273003 بانک صادرات ايران شعبه شهيد قنبريان به نام اتاق اصناف تهران واريز نمايند.

نیمتا روزنامه های کثیرالانتشار کشور