کد مطلب : 6113 تاریخ مطلب : 1395/07/01

وصول ماليات عادلانه؛ نتيجه اجراي طرح جامع مالياتي است

معاون ماليات‌هاي مستقيم سازمان امور مالياتي کشور گفت: وصول ماليات عادلانه از موديان مالياتي با استفاده از طرح جامع مالياتي و استفاده از بانک اطلاعاتي جامع آن از برنامه‌هاي امور مالياتي کشور است.

نادر جنتي در سفر به شهرکرد در آئين توديع و معارفه مديرکل امور مالياتي چهارمحال و بختياري، اظهار کرد: طرح جامع مالياتي يکي از راههاي اساسي نجات کشور از اقتصاد وابسته به نفت است.
وي تصريح کرد: تنها راه قطع وابستگي اقتصاد کشور به نفت به عنوان يک بيماري مذمن، جايگزين کردن درآمدهاي مالياتي به جاي درآمدهاي نفتي است.
جنتي گفت: وصول ماليات عادلانه از موديان مالياتي با استفاده از طرح جامع مالياتي و استفاده از بانک اطلاعاتي جامع آن از برنامههاي امور مالياتي کشور است.
معاون مالياتهاي مستقيم با اشاره به افزايش ميزان وصول ماليات همراه با رضايتمندي بيشتر در طرح جامع مالياتي، افزود: گوهر اعتماد بين موديان و ماموران مالياتي با اجراي اين طرح تقويت خواهد شد.
وي خاطرنشان کرد: ايجاد استقلال اقتصادي و ايجاد اشتغال در کشور، افزايش خلاقيت توليدکنندگان، افزايش ثروت ملي و کاهش قيمت محصولات از نتايج خريد کالاهاي توليد داخل کشور است.

منبع:ايسنا

نیمتا روزنامه های کثیرالانتشار کشور